WITAJ WIOSNO!

21 marca, jak tradycja nakazuję, uroczyście powitaliśmy wiosnę w naszej szkole. Imprezę rozpoczęła dyrektor szkoły pani Alicja Ryńska, która powitała zgromadzoną w sali oddziału przedszkolnego brać uczniowską oraz pedagogów. Następnie klasa I zaprezentowała piękną inscenizację dotyczącą nadejścia wiosny. Brawa dla pierwszaków i ich wychowawczyni, pani Agnieszki Muchy, za wspaniały występ. Później odbył się ogłoszony przez Samorząd Uczniowski konkurs na najpiękniejsze wiosenne nakrycie głowy. Wszyscy otrzymali zasłużone pierwsze miejsce Uśmiech. Punktem kulminacyjnym uroczystości było spalenie Marzanny – słomianego symbolu zimy. Powitanie wiosny zakończyliśmy spacerem ulicami Zabrańca. Witaj wiosno!